SPAREDRUM WSC4-14BK - M4 14MM - MOUNTING SCREW FOR WOODEN SHELL - BLACK (X10)
Product image 1
1 / 2
M4 Mounting Screw for Wooden Shell - Black nickel plating
Technical Specifications:
- Thread Length: 14mm
- Plate Diameter: 16mm
- Pack of 10 units
Technical Specifications:
- Thread Length: 14mm
- Plate Diameter: 16mm
- Pack of 10 units
Description
- Thread Length: 14mm
- Plate Diameter: 16mm
SPAREDRUM WSC4-14BK - M4 14MM - MOUNTING SCREW FOR WOODEN SHELL - BLACK (X10) | Rubix Drums