SPAREDRUM HDC3-14-10 - 14" 10 HOLES 3MM DIE CAST DRUM HOOP
Product image 1
1 / 3
14" 10 Holes Floor Tom / Tom / Snare Drum Hoop
Technical Specifications:
- Chrome Finish - 3mm Die Cast
- Focused Sound
- Moderate Sustain
Technical Specifications:
- Chrome Finish - 3mm Die Cast
- Focused Sound
- Moderate Sustain
Description
- Chrome Finish - 3mm Die Cast
SPAREDRUM HDC3-14-10 - 14" 10 HOLES 3MM DIE CAST DRUM HOOP | Rubix Drums